top of page

Yıllar boyu gelişen teknolojinin getirmiş olduğu avantajların yanında, bir takım olumsuzluklar da bulunmaktadır. Bunlar çevremizde olup iş ve özel hayatımızın gizliliğini tehdit ederek huzurumuzu kaçırmaktadır. Bu olumsuzlukları önlemek ve huzurumuzu geri kazanmamız zor değildir.

21. yüzyılda dinlemenin ve izlenmenin ciddi boyutlara ulaştığı günümüzde,

  • Dinlenildiğinizden endişe ediyorsanız,

  • Çevrenizde gizli kameralar olduğunu düşünüyorsanız,

  • Sevdiğiniz insanlara karşı güvenliğe ihtiyacınız varsa,

  • Takip edildiğinizi hissediyor, biliyor ve önlem almak istiyorsanız,

  • Şantaja maruz kalıyor veya tehdit ediliyorsanız,

Ücretsiz güvenlik danışmanlığımız için lütfen bizi +90 216 360 1 777 numaralı telefondan aramaktan çekinmeyiniz. Yılın her günü, günün her saati sizin endişelerinizi gidermek için hizmet vermekteyiz.

Arama hizmeti, çalışma ortamınızda veya özel hayatınızda dinlendiğinizden şüphe ediyorsanız, ayrıca güvenlik açıklarınızın olduğunu düşünüyorsanız  talep edeceğiniz profesyonel bir  hizmettir. Bu hizmette,  profesyonel ekipman ve cihazlarla ortamdaki dinleme cihazlarının, böcek diye adlandırılan ve kablosuz yayın yapan cihazların, kablolu kablosuz tüm kameralarınGSM tabanlı dinleme cihazlarının, ortam ses kayıt cihazlarının, gizli mini elektronik cihazların,  ses sızıntısının ve yerleştirilmiş olma ihtimali olan her tip elektronik cihazın taranması ve tespiti işlemidir.

Türkiye'de sektörünün ilklerinden olan firmamız, konu ile ilgili olarak 20 yıllık bir geçmişe sahiptir, tarama hizmetinde yılların kendisine kazandırdığı tecrübeye, bünyesine kattığı son teknoloji profesyonel teknik ekipmanlarla dürüstlüğünden ve profesyonel hizmetinden ödün vemeden yola devam etmektedir. Tecrübeli yönetim kadrosu ve hizmet ekibi ile frekans analizi, frekans kirliliği tespiti, dinleme cihazı arama, teknik analiz, elektronik güvenlik kontrolü, böcek taraması ve gizli kameraları tespit etme hizmetini kusursuz ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır. Sektöründeki yenilikleri, teknoloji lideri devletlere paralel olarak takip etmekte ve kendini sürekli geliştirip bu alandaki hizmetini siz değerli müşterilerine en iyi şekilde sunmaktadır. 

Bulunduğunuz ortamda dinleme cihazı, casus böcek, takip cihazları, gizli kamera, gizli ses kayıt cihazları, GSM dinleme cihazları ve buna benzer tüm risk teşkil edebilecek cihazların analizi ve temizliği ile birlikte aynı zamanda ortamınızdaki riskleri ve güvenlik açısından tehlike oluşturacak faktörleri tespit edip, bu konular ile ilgili sizlere alınabilecek önlemler konusunda kaliteli profesyonel çözümler sunuyoruz.

Endişelerinizi gidermek ve güvenli bir çalışma ortamı sunmak için her zaman size destek olmak isteriz... 

|Hakkımızda

bottom of page